Drie antieke Chinees porseleinen borden. 1x Drakenbord, bodemmerk. 1x Familie rose bord, floraal/emaille decor, twee haarlijnen. 1x Druivenbord, 18e eeuw, goed. Afmeting: Ø 17,5 - 27,5 cm. In redelijk/goede staat.