Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen kang xi kop en schotels met tuin/peterselie decor. Bodemmerk. Eén schotel haarlijnen + chips. Vijf schotels goed. Zes kopjes in goede staat. Afmeting: 6,5 x Ø 12 cm. In redelijk/goede staat.