Twee Chinese Kantonese dekselvazen, H 44,5 x Ø 26 cm.
Startprijs 800 EUR
2.500 EUR
Beschrijving
Twee prachtige 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese dekselvazen met hockers. Familie rose, figuren/floraal/insecten/goud decor. Eén deksel haarscheur + chips. Verder goed. Afmeting (vazen): H 44,5 x Ø 26 cm. In redelijk/goede staat.