Twee zeer grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen kang xi schotels met tuin/pioenroos decor. Beide schotels professioneel gerestaureerd. (haarlijn/scherf gerestaureerd). Afmeting: Ø 42 cm. In goede staat.