Drie 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen kang xi schotels met geisha's bij hekwerk decor. Gecontourneerde omranding. Eén schotel haarlijn + chips, twee schotels goed. Afmeting: Ø 11,2 cm. In redelijk/goede staat.