Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen kang xi kop en schotels met tuin/peterselie decor. Bodemmerk. Gecontourneerde omranding. Vier schotels goed. Twee schotels beschadigd. Kopjes in goede staat. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 7 x Ø 12 cm. In redelijk/goede staat.