Twee delen 18e eeuws Chinees porselein. 1x Grote schenkkan met floraal decor, minimale chip tuit. 1x Chinese trekpot met floraal decor, deksel gelijmd + haarlijn en chips kan. Afmeting: 11 - 15 cm. In redelijk/goede staat.