Zes 18e eeuwse Chinese/Japanse porseleinen schotels. Twee kang xi schotels met bloempot decor, één goed, één chip + haarlijn, minimale chip. Drie diverse, minimale chip. Eén Japan, figuren decor, haarlijn + chips. Afmeting: 11 - 13,5 cm. In redelijk/goede staat.