Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen. Queng lung. Met landschap/pagode decor. Gecontourneerde omranding. Twee kommen haarlijnen + minimale chips bij alle kommen. Afmeting: Ø 23 - 26,5 cm. In redelijk/goede staat.