Lot antiek Chinees porseleinen kop en schotels. Vier kop + schotels, 17e - 18e eeuw, met floraal decor + bodemmerk. Vier kopjes haarlijn en/of chip. Drie schotels goed, één schotel haarlijn. Eén kopje octagonaal, chips. Afmeting: 7,5 - 12 cm. In redelijke staat.