Zeven antieke Chinees porseleinen kopjes. Divers. 18e - 19e Eeuw. Onder andere; baars decor, kang xi, queng lung, Amsterdams bont. Twee kopjes goed. Drie kopjes chip. Twee kopjes haarlijn. Afmeting: Ø 6 - 9,5 cm. In redelijk/goede staat.