Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. Figuren in landschap decor. Gekartelde omranding. Eén kopje goed. Drie kopjes haarlijn + chips. Twee schotels goed. Twee schotels minimale chips. Afmeting: 4 x Ø 10 cm. In redelijk/goede staat.