Twee grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen met baars/steur/floraal decor. Met dubbele blauwe bodemring + vier tekens bodemmerk. Eén kom randschades. Eén kom haarlijnen + chips. Afmeting: H 9 x Ø 20,5 cm. In redelijke staat.