Vijf encre de chine Chinees porseleinen kop en schotels met floraal decor. 18e Eeuw. Twee kopjes goed, twee kopjes haarlijn, één kopje randschade + haarlijn. Eén schotel haarlijn, vier schotels goed. Afmeting: 5,5 x Ø 12 cm. In redelijk/goede staat.