Zes delen antiek Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Onder andere; Vier queng lung schotels met floraal decor, haarlijnen. Eén roombord, queng lung, minimale chip. Eén deksel, 19e eeuw, figuren in tuin decor, haarlijn. Afmeting: 9 - Ø 16,5 cm. In redelijk/goede staat.