Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met familie rose mandarijn decor + floraal decor. Eén kopje haarlijn, één goed. Eén schotel haarlijn + chip, één schotel haarlijn. Afmeting: 7 - 12 cm. In redelijke staat.