Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen. 1x Wucai vaas, floraal/feniks decor, randschilfers. 1x Drakenvaas met vier tekens bodemmerk, randschade. Afmeting: 16 - 17 cm. In redelijk/goede staat.