Twee delen antiek Chinees porselein. 1x Familie verte kom, 18e eeuw, floraal/karaktertekens, met bodemmerk, randschilfers. 1x Bloembak met decor van figuren in optocht, goed. Afmeting: 6,5 - Ø 12 cm./ 4 x 12 x 6 cm. In goede staat.