Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen. 2x 19e Eeuw, krijger te paard decor met vier tekens bodemmerk, minimale schilfers bovenrand. 1x Grotere vaas met landschap/bergen decor, één chip. Afmeting: H 21 - 25 cm. In redelijk/goede staat.