Zeven antieke Chinese/Japanse porseleinen trekpotten. Divers. Onder andere; Kutani, gaaf. Banko ware, gaaf. Octagonaal, 18e eeuw, beschadigd. Familie Rose, 19e eeuw, gaaf. Tevens drie stuks 20e eeuw, gaaf. Afmeting: 10 - 15 cm. In redelijk