Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Queng lung + Imari. Twee keer queng lung tuin decor. Eén bord haarlijn + chips. Eén bord minimale chip. Imari bord, landschap/goud decor, minimale chip. Familie rose, floraal emaille decor, haarlijn. Afmeting: Ø 23 - 24 cm. In redelijk/goede staat.