Drie diverse 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels. Figuren in tuin decor. Eén schotel goed (Europeanen). Eén schotel, twee chips. Eén schotel, haarlijnen + chips. Afmeting: Ø 9,5 - 12 cm. In redelijk/goede staat.