Lot Chinees porselein. 19e Eeuw. Divers. Bestaande uit: Stapeldoos met vogel/karakterteken decor. Drie schalen met floraal/vlinder + bodemmerk. Eén kom, floraal decor, haarlijn. Eén bord, floraal/vlinder + bodemmerk. Afmeting: 9 - 17 cm. In redelijk/goede staat.