Lot oud/antiek Chinees porselein. 18e - 19e en 20e Eeuw. Drie schotels, divers, haarlijn of chips. Vier kommen, twee kommen heel, twee kommen beschadigd. Afmeting: 10 - 12 cm. In matig/redelijke staat.