Zeven delen antiek Chinees porselein. Divers. Bestaande uit: Twee cups, 19e - 20e eeuw, goed. Drie schotels, 18e - 19e eeuw, chip/haarscheur. Twee borden, 18e - 19e eeuw, haarlijnen. Afmeting: 7 - 22 cm. In redelijk/goede staat.