Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kang xi borden met tuin/koekoek decor. Zes tekens bodemmerk. Groot bord heeft haarlijnen + chips. Eén bord minimale chip. Eén bord gaaf. Afmeting: Ø 23,5 - Ø 29,5 cm. In redelijk/goede staat.