Lot 18e eeuwse Chinees porseleinen kopjes + schotels. Twee kopjes met zotjes decor, haarlijn + chip. Drie kopjes floraal decor, twee goed, één gelijmd. Eén schotel met zotjes decor gelijmd. Eén schotel met floraal/kraanvogel decor goed. Afmeting: 5,5 - 11 cm. In redelijk/goede staat.