Drie delen 19e eeuws Chinees familie rose porselein. Bestaande uit: twee borden met figuren in tuin decor, bodemmerk, haarlijn + chips. En een trekpot met vogel op bloesemtak/tekst decor, bodemmerk. Afmeting: 16 - 18 cm. In goede staat.