Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies.
Cookies-informatie en meer
Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies.
Cookies-informatie en meer
Acht antieke Chinese Kantonese vazen, H 13 - 30 cm.
Startprijs 200 EUR
Resultaat:
300 EUR
Beschrijving
Acht antieke Chinees porseleinen Kantonese vazen met krijger decor. Divers. Met bodemmerk. Zes vazen gaaf. Eén vaas randschade. Eén vaas gerestaureerd. Afmeting: H 13 - 30 cm. In redelijk/goede staat.