Lot antiek Chinees porselein. 1x 18e Eeuwse Imari kom met floraal/goud decor, haarlijn. 4x Kopjes + schotels, onder andere capucijne, familie rose, queng lung. Kopjes: chips en/of haarlijn. Schotels: één schotel haarlijn, drie schotels goed. Afmeting: 10 - 13 cm. / Ø 6,5 - Ø 11,5 cm. In redelijk/goede staat.