Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Bestaande uit; 2x Imari, waarvan één heel, één beschadigd. 1x Floraal decor, haarlijn. 1x Tuin decor, chips. Afmeting: Ø 22 - 26 cm. In redelijk/goede staat.