Vijf 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen borden. Onder andere queng lung et cetera. Twee borden alleen chips. Drie borden gelijmd/haarlijn en chips. Afmeting: Ø 20 - 24 cm. In matig/redelijke staat.