Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Drie roomborden, waarvan twee goed + één bord gelijmd. En één familie verte bord met landschap/pagode decor, haarlijn. Afmeting: Ø 16,5 - Ø 21,5 cm. In redelijk/goede staat.