Lot Chinees porselein. Bestaande uit: Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen kopjes, queng lung + drie schotels. Drie kopjes goed. Drie kopjes haarlijn. Eén schotel goed. Twee schotels haarlijn/chip. Afmeting: 6,5 - 11 cm. In redelijk/goede staat.