Zes delen antiek Chinees porselein. Divers. 1x 19e Eeuwse gemberpot. 1x Dekselvaas met prunes decor, 19e eeuw. 2x Kleine dekselvaas (queng lung/gelijmd + 19e eeuw/beschadigd). 1x Kleine gemberpot, gelijmd, 18e eeuw. 1x 16e - 17e Eeuwse vaas, floraal decor, chips. Afmeting: 11 - 32 cm. In matig/redelijk/goede staat.