Zes delen Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: Bord met tuin decor, minimale chip. Drie kopjes, twee kopjes haarlijn + chips. Twee schotels, grote schotel chips. Afmeting: 6,5 - Ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.