Vijf delen 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit; Twee queng lung roomborden, beiden met haarlijn en chips. Eén kop + schotel, capucijne, één chip. Eén schotel, haarlijn. Afmeting: 7,5 - 16 cm. In redelijke staat.