Vijf delen 18e eeuws Chinees Imari porselein. Bestaande uit: Imari kom met tuin/goud decor, haarlijnen. Drie kop + schotels met tuin/goud decor, haarlijn en/of chip. Eén bord, haarlijn + chips. Afmeting: 6,5 - 23,5 cm. In redelijke staat.