Lot antieke Chinees porseleinen kop + schotels.Tuin decor, kang xi bodemmerk. Eén kopje goed, twee kopjes haarlijn + chips. Vijf schotels, waarvan drie schotels goed, twee schotels beschadigd. Afmeting: 7 x Ø 12,3 cm. In redelijk/goede staat.