Twaalf 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop + schotels met krab/baars decor. Met bodemmerk. Eén kopje haarlijn. Elf kopjes goed. Eén schotel gelijmd. Elf schotels goed. Minimale beschadiging. Afmeting: 6 x Ø 12,5 cm. In redelijk/goede staat.