Theodore Rousseau. 1812 - 1867. Franse School. Bosgezicht met beek. Herkomst verzameling Kwak, Stiftung museum Schloss Moyland, Sammlung van der Grinten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 20,5 cm. In goede staat.