Twee antieke blanke wapens. 1x Japans sabel met bewerkt benen heft, circa 1900. 1x Rapier zwaard met deels verguld heft + letters G.B. en ranken op lemmet, 19e eeuw, eventueel ouder. Afmeting: L 77 - 107 cm. In goede staat.