Vier delen antiek glaswerk. Divers. Eerste helft 20e eeuw. 1x Gesigneerde (Jem) vaas met riviergezicht. 1x Vaas Did met landschap. 1x Vaas met dennenboom. 1x Dekselpot, floraal/goud decor. Afmeting: 15 - 27 cm. In goede staat.