Groot lot gegraveerd glas met diverse jachtmotieven. 80 Delen. Onder andere; zes karaffen, en zeven sets met onder meer cognac, longdrink, water, wijn en borrel glazen. Tweede helft 20e Eeuw. In goede staat.