Twee antieke Duitse porseleinen figuren uit de 18e eeuw. Mogelijk Meissen. Ongemerkt. Vrouw met bloemen en lam. Man met blokfluit en hond. Minimale chip bloem. Afmeting: H 17 - 18 cm. In redelijk/goede staat.