Acht-delig Chinees porseleinen theeservies. 18e - 19e Eeuw. Familie rose/druivenranken. Bestaande uit: theepot, drie schotels en vier kopjes. Theepot goed. Twee schotels randgrit. Eén schotel haarlijn/chip. Vier kopjes goed. Afmeting: 6 - 17 cm. In redelijk/goede staat.