Zeldzaam 19e eeuws pendant. Petrus Paulus Schiedges. 1812 - 1876. Havengezicht met droogdok en schepen + havengezicht met monding en boten. In originele ongereinigde staat. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16 x B 19 cm. In goede staat.