Kristallen mosterdpot met zilver, 833/000, kristallen mosterdpot met een accolade-vormige rand en geplaatst op een ronde voet met geschulpte rand met graveerwerk. De deksel heeft een geschulpte bewerking met graveerwerk. Deksel zit iets scheef. ø10x18cm. Voet voorzien van restauratie. In redelijk goede staat.