Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

60. Aprilveiling 2024

AD-

Veiling op donderdag 18 april 2024 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Jos Lussenburg, Botslepen op de Zuiderzee

Startprijs 850 EUR
Resultaat:
750 EUR

Beschrijving

Jos Lussenburg. 1889 - 1975. Botslepen op de Zuiderzee. Zie pagina 40 afgebeeld in boek Jos Lussenburg. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 110 cm. In goede staat.