Aprilveiling 2024

Veiling op donderdag 18 april 2024 van 10:00

Huidig | Standaard veiling

Franse boulle console klok

Startprijs 1.500 EUR

Beschrijving

18e Eeuws Franse boulle klok op wandconsole. Gesigneerd Adriën A Chalon. Met spillegang, halfuur-slag en touwtjesslinger. Oudere restauratie. Afmeting: H 120 cm. In redelijk/goede staat.